DONDERDAG
24 JANUARI
reserveer nu
uw kaarten

dag- en avondprogramma

08.30  Finale springen klasse L
1,10m met barrage
 

10.30 Finale springen klasse M
 1,20m met barrage

12.30 Finale springen klasse Z
1,30m met barrage

14.30 De Telegraaf Prijs
finale springen klasse ZZ met barrage

16.40 training FEI Dressage World CupTM 

18.00  finale Subli competitie
jonge dressuurpaarden

20.00 U25 Cup 
nationaal dressuur 

21.25 Dressuur Magazine Prijs  
nationaal dressuur Prix St Georges, kwalificatie Intermediaire I kür op muziek

VRIJDAG
25 JANUARI
reserveer nu
uw kaarten

dagprogramma

09.00 KNHS-Witte Van Moort Para Dressuur Trophy
aangepaste dressuur


11.00 FEI  Dressage World CupTM
presented by RAI Amsterdam
Grand Prix

15.45 internationaal springen,
 
1,40m direct op tijd 

  avondprogramma

18.30 internationaal springen
1,45m twee fasen

 
20.15 show

21.15 De Telegraaf Prijs
internationaal springen 1,50m over twee rondes

23.15
Amsterdamse after party met Café Bolle Jan & Samantha Steenwijk

ZATERDAG
26 JANUARI
reserveer nu
uw kaarten

dagprogramma

09.00 Amsterdam Team Challenge presented by Hoefslag
dressuur voor de nationale jeugd


11.00 Café Luxembourg Prijs

intermediaire I kür op muziek

12.30 FEI Dressage World CupTM 
presented by RAI Amsterdam
kür op muziek

15.30 show

16.30 internationaal springen
1,45m progressief

  avondprogramma

19.00 RAI Amsterdam Six Bar
internationaal springen
 

20.15 Show

21.15 Grote Prijs van Amsterdam
internationaal springen 1,60m met barrage

23.30
Amsterdamse  after party met Café Bolle Jan & Peter Beense

ZONDAG
27 JANUARI
reserveer nu
uw kaarten

ochtendprogramma

08.30  Novotel Jumpertjes kinderochtend
met o.a. Paard & Pony-relais, ponyrijden en een goodiebag vol verrassingen! 

  middagprogramma

11.45 Provincie
Noord-Holland Prijs

internationaal springen 1,45m met barrage


15.15 Longines FEI Jumping World CupTM  
internationaal springen 1,60m met barrage

17.30 uitreiking
Amsterdam Sports Award,
Jumping Leading Lady Award
presented by Gassan
Diamonds,
Prix du Vainqueur 

17.45 show